WYNIK AKCJI POMOCY „STYCZEŃ Z KOLĘDĄ – RZESZOWSKI DOM KULTURY DLA JULII”

Artyści różnych pokoleń oraz mieszkańcy rzeszowskich osiedli połączyli swoje siły w szczytnym celu, jakim była pomoc 4-letniej Julii z Rzeszowa w ramach powracającego cyklu koncertów charytatywnych „Styczeń z Kolędą”. Podczas całej akcji zebrana została łączna kwota pieniężna w wysokości 10 187,74 zł. Rzeszowski Dom Kultury dziękuje wszystkim darczyńcom za udział w koncertach i wsparcie tej ważnej inicjatywy.

Tegoroczna akcja pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Julii” trwała od 13 stycznia do 28 stycznia 2024 roku. Była prowadzona podczas cyklu sześciu koncertów, w trakcie których w wybranych domach kultury i kościołach zlokalizowanych na terenie całego miasta odbyło się międzypokoleniowe kolędowanie pracowników i uczestników zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury, zaproszonych gości specjalnych oraz zgromadzonej na wydarzeniach publiczności.

 

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców Rzeszowa zebrana została kwota pieniężna w wysokości 10 187,74 zł. Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną w całości na leczenie operacyjne kręgosłupa w USA oraz rehabilitację dziewczynki (numer zbiórki: 2021/2191/KS).

Akcję pomocy można nadal wesprzeć wpłacając pieniądze poprzez www.siepomaga.pl/nozki-julii lub przekazując 1,5% podatku – numer KRS: 0000396361, cel szczegółowy: 0086462 Julia